Acar Kurumsal Hakkımızda

ACAR KURUMSAL;

2004 yılından bugüne kadar  kurumsal kimlik danışmanlığı deneyimi ile 5000’den fazla müşteriye hizmet vermiş olan ACAR KURUMSAL, firmalara dijital dönüşümünde de çözüm ortağı olmak üzere kurulmuştur. Müşterilerine en iyi hizmeti sunmak, memnuniyetini en üst düzeyde tutmak üzere şekillendirilen “Empatik Hizmet” anlayışı sonucu hizmet verdiği günden bu güne müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmuştur. Bunun temelinde ise iş disiplini ve güvene dayalı çalışmalar yer almaktadır.

Değişen teknolojik şartlar nedeniyle: ACAR KURUMSAL her geçen gün hem eğitim hem de deneyim anlamında üst seviyede olan kadrosuna sürekli olarak eklemeler yapmaktadır. Ayrıca mevcut çalışanlar düzenli bir eğitim programı sayesinde hem mesleki hem de kendi kişisel kariyerlerini olumlu etkileyecek eğitimler alarak kendini geliştirmekte, yenilik ve yeni çözümler üretmektedir.

Ürettiğimiz kalıcı çözümler sayesinde; işletmelerin en az maliyetle ve en kısa sürede, başarılı bir biçimde kurumsal değişimi bizimle yaşamalarını sağlamaktayız. İnternet dünyası yeni pazar alanı olurken markanızı Dünya pazarına sunuyor ürün / hizmetlerinizin globalleşmesine yardımcı oluyoruz.

Bilişim teknolojileri bilgi birikimi ve deneyimi ile harmanlanmış profesyonel dijital pazar stratejileri yaklaşımımız ile “sizin ihtiyaçlarınıza en uygun ve en iyi çözümleri sunmak ve şirketinizi günün teknolojisine ayak uyduracak bir hale getirmek” vizyonuyla katma değer yaratmaya odaklanmış bir TAM HİZMET SAĞLAMAKTAYIZ.

ACAR KURUMSAL olarak amacımız;

Gelişmiş kreatif ve interaktif yeteneklerimiz ile müşterilerimizi yerli ve yabancı sektörlerdeki tüm ihtiyaçlarında en etkin ve hızlı çözümleri üretmek, ayrıca teknoloji ve iletişim desteği ile en iyilerin arasına taşımak ve markalaştırmak.

ACAR KURUMSAL olarak hedefimiz;

Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, dinamizmi, kaliteyi, özgün fikirleri, pozitif bakış açısını ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir işbirliği içerisinde çalışmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı sektörlere yeni, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak.

Hayallerinizi dijitale taşıyın! Unutmayın, artık bir web sitesi şirketin internet ortamında ki kartviziti olarak görülmektedir. Profesyonel ve kurumsal tasarlanmış bir web sitesi ile mevcut müşteri potansiyelinizi 10 katına kadar çıkartın! Hadi bu dijital dönüşümde size yardımcı olmak isteyen ACAR KURUMSAL ile tanışın

WEB TASARIM / YAZILIM
Profesyonel, estetik ve kurumsal görünüme sahip üstelik kendinden SEO uyumlu web tasarım sayesinde kullanıcı deneyimini zirveye taşıyın. Ayrıca web sayfalarınız her cihaza uyumlu olarak tasarlanmakta ve kodlanmaktadır.
SOSYAL MEDYA / ADWORDS YÖNETİMİ
Hedef kitlenin kullanım alışkanlıkları, algısını ve davranışlarını analiz ederek, kitleye uygun şekilde içerikler hazırlıyor, markanın gerçek kullanıcıya daha hızlı ve kolay şekilde ulaşmasını sağlıyoruz.
GOOGLE / YANDEX SEO
Milyarlarca rakipleriniz arasından sıyrılıp ön sıralarda olmanız zordur ama imkansız değildir. SEO çalışmalarınız sırasında tarafınıza düzenli raporlama yapıyor, yenilikleri takip edip hemen sitenize uyguluyoruz.
KURUMSAL KİMLİK
Görsel tasarım ile ne anlattığınız müşterilerinizin zihnine yerleşir. Broşür, kartvizit, reklam, magnet vb. tasarımları kurumsal renk uyumu içinde tasarlıyor baskıya hazır hale getiriyoruz.
acar web tasarım

2004’den BUGÜNE
DİJİTAL PAZARLAMA HİZMETLERİNDE DENEYİMLİYİZ

Hepimiz biliyoruz ki dijital ortam firmalar için büyük bir kazanç kaynağıdır. Şirketler, Web tasarım / SEO / sosyal medya ve kurumsal kimlik çalışmaları için yaptıkları yatırımların müşteri olarak geri dönüşünü ister. Fakat milyarlarca rakibiniz varsa arasından sıyrılıp ön sıralarda olmanız zordur ama imkansız değildir. SEO ekibimiz GOOGLE DİJİTAL ATÖLYE, ADWORDS, GOOGLE ANALYTİCS sertifikasına sahip kişilerden oluşmaktadır ve şirketinizin internet dünyasında yaptığı yatırımların size kazanç olarak geri dönmesi için planlı bir şekilde çalışmaktadır.

Hemen bir SEO danışmanımızla görüşün : 0532 553 56 22

Kurumsal web sitemizin yapımında gösterdikleri sıcak ve deneyimli ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim. Diğer kurumsal web sayfalarımızda da yine acar kurumsal ile çalışmayı düşünüyoruz. Hızlı ve sorunsuz hizmetleri ile sektördeki birçok firmadan farklılaştıkları için başarılı olacaklarını düşünüyorum.


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/acarkurumsal/public_html/wp-content/plugins/risusagency-essentials/aq_resizer.php on line 85

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/acarkurumsal/public_html/wp-content/plugins/risusagency-essentials/aq_resizer.php on line 86

Mustafa YILMAZ

Çevre Mühendislik İnşaat San. ve Tic. A.Ş.

Firmanın tasarım becerileri, özellikle ihtiyaca göre oluşturulan çok alternatifli çözümleri, oldukça hızlı geri dönüşleri, söz verilenin eksiksiz ve zamanında gerçekleştirilmesi birlikte çalışmaya devam etmemizi sağlayan en önemli etkenlerdir. Bu beğeni dolayısıyla firmayı web sitesini yenilemeyi düşünen diğer kurum ve kuruluşlara da rahatlıkla tavsiye ediyoruz.


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/acarkurumsal/public_html/wp-content/plugins/risusagency-essentials/aq_resizer.php on line 85

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/acarkurumsal/public_html/wp-content/plugins/risusagency-essentials/aq_resizer.php on line 86

Nilgün KARAKÖSE

TETKO Test Kontrol A.Ş.

SERTİFİKALARIMIZ

Değişen teknolojik şartlar nedeniyle: ACAR KURUMSAL her geçen gün hem eğitim hem de deneyim anlamında üst seviyede olan kadrosuna sürekli olarak eklemeler yapmaktadır.
Ayrıca mevcut çalışanlar düzenli bir eğitim programı sayesinde hem mesleki hem de kendi kişisel kariyerlerini olumlu etkileyecek eğitimler alarak kendini geliştirmekte, yenilik ve yeni çözümler üretmektedir.
ISO 9001 Sertifikası
Kalite Yönetim Sistemi
ISO 27001 Sertifikası
Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi
ISO 10002 Sertifikası
Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi
Google Dijital Pazarlama
Google Başarı Sertifikası

Yeni bir projeniz mi var? İnternetteki markanızı birlikte yaratalım!İletişim