acar kurumsal hizmetlerimiz

ACAR KURUMSAL OLARAK;

iş disiplini + sürekli gelişim + güleryüzlü yaklaşım + hızlı ve güvenilir hizmet = MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Ürettiğimiz kurumsal çözümler sayesinde, işletmelerin en az maliyetle en kısa sürede, başarılı bir biçimde kurumsal değişimi bizimle yaşamalarını sağlıyoruz.

İnternet dünyası yeni pazar alanı olurken markanızı dijital pazara sunuyor ürün / hizmetlerinizin globalleşmesine yardımcı oluyoruz.

Web Tasarım / Yazılım

Profesyonel, estetik ve kurumsal görünüme sahip üstelik SEO uyumlu web ve grafik tasarım sayesinde kullanıcı deneyimini zirveye taşıyın. Ayrıca web sayfalarınız her cihaza uyumlu olarak tasarlanmakta ve kodlanmaktadır.

E-Ticaret Sistemi
Fiziki yeni mağaza açmanın elektrik, su, sigorta vb. gibi maliyeti varken 7 / 24 / 365 açık bir e-ticaret mağazasının hiç bir masrafı olmaz. En büyük avantajlarından biride anında banka kartı ya da kredi kartı ile ödeme seçeneği ile ödemeyi almasıdır.
Google / Yandex SEO

Milyarlarca rakipleriniz arasından sıyrılıp ön sıralarda olmanız zordur ama imkansız değildir. SEO çalışması sırasında tarafınıza özenle hazırlanmış aylık raporlama yapıyor, yenilikleri takip edip hemen sitenize uyguluyoruz.

Sosyal Medya / Adwords Yönetimi
Hedef kitlenin kullanım alışkanlıkları, algısını ve davranışlarını analiz ederek, kitleye uygun şekilde google adwords ve sosyal medya içerikleri hazırlıyor, gerçek müşteriye daha hızlı şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.
Kurumsal Kimlik Tasarımı
Görsel tasarım ile ne anlattığınız müşterilerinizin zihnine yerleşir. Broşür, kartvizit, reklam, magnet vb. tasarımları kurumsal renk uyumu içinde tasarlıyor baskıya hazır hale getiriyoruz.
ISO Belgelendirme
Markanıza değer katacak olan iso 9001, iso 27001, iso 14001, iso 13485, iso 16949, iso 50001, iso 22000, BRC Belgesi, GMP Belgesi, TSE Belgesi, CE Belgesi gibi iso belgelendirme hizmeti vermekteyiz.

Yeni bir projeniz mi var? İnternetteki markanızı birlikte yaratalım!İletişim